Mikuláš si objednal pekelný kočár a koně z Vondrova

Milovníkům vondrovských koní a vzrušujícího dobrodružství doporučujeme zamířit první nedělní podvečer v prosinci do Hluboké nad Vltavou. Průvod oslavující mikulášskou tradici letos ozdobí kromě čertích i koňská kopýtka. Putování za Mikulášem pro statečné děti pořádá hlubocká ZOO ve spolupráci s městem a premiérově i s naší stájí KONĚ VONDROV.

Samotný Lucifer odpoledne 4.prosince v 15:30hod zapřáhne ve dvoře Vondrov do kočáru pekelného koně. V 16:00hod bude připravený na náměstí v Hluboké nad Vltavou prosadit se do čela výpravy čertí smečky směřující k loveckému zámku vstříc Mikulášovi. Doprovod na strastiplné cestě mu budou dělat andělíčci v sedle poníků. Průvod absolvuje magickou trasu lemovanou světýlky a na hrázi Munického rabníka čeká na odvážné účastníky průchod pekelnou bránou.

Odměnou pro absolventy putování bude, kromě neopakovatelného zážitku z večerní procházky, pohádkové divadelní představení za branou překrásně nasvícené ZOO Ohrada. Nezapomenutelnou atmosféru završí příjezd Mikuláše v ďábelském kočáře po boku s jezdecky zdatnými andílky. Sladká odměna a drobné dárky čekají na všechny přítomné odvážlivce.

 

 

 

Video

Koňáckej bál 2017

Dětský den v sedle 2016

Koňáckej bál 2016

Hubertova jízda 2015

Koňáckej bál 2015

Počasí