Setkání manažerů, podnikatelů, akademiků a starostů jižních Čech na Dvoře Vondrov se vydařilo

Dvůr Vondrov hostil 7. června téměř tři stovky jihočeských podnikatelů, manažerů, akademických pracovníků, starostů a významných hostů regionu.

Pod záštitou prof. Miloslava Šocha, děkana Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity, doc. Ladislava Rolínka, děkana Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity a ing. Marka Vochozky, pověřeného rektora Vysoké školy technické a ekonomické v Č. Budějovicích, se tu konalo další z tradičních marketingových setkání zástupců akademické sféry, byznysu a municipalit. V příjemné atmosféře historického dvora a nádherných koní se potkávají osobnosti jižních Čech, které by se jinak kvůli nabitému pracovnímu programu míjely. A právě na Vondrově mají možnost pohovořit si o pracovních problémech i příležitostech a šancích.

Je jasné, že na Dvoře Vondrov nemohou chybět koně. Od poníků přes koně jezdecké, parkurové, westernové, až po celá stáda koňských sil pod kapotou osobních vozů či vystavené zemědělské techniky.

Setkání zahájila uvítací pony show. Hosté si mohli prohlédnout stáje, projet se romantickým kočárem nebo rovnou některým z vystavených modelů mnichovské automobilky. Obdivovali ukázky parkurového, drezurního a westernového jezdectví. Ale i dobroty, oceněné v rámci prestižní soutěže „CHUTNÁ HEZKY.Jihočesky“. 

Příjemné červnové odpoledne roztancovala špičková moravská cimbálovka Dolňáci. 
Hlavními organizátory setkání, které se již stalo milou tradicí začátku léta, byla Regionální agrární komora Jihočeského kraje, Jihočeská hospodářská komora, Krajské informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Jihočeského kraje, Koně Vondrov a Místní akční skupina Hlubocko – Lišovsko.

 

Foto: RAK JK

Video

Koňáckej bál 2017

Dětský den v sedle 2016

Koňáckej bál 2016

Hubertova jízda 2015

Koňáckej bál 2015

Počasí