VELKÁ CENA MĚSTA HLUBOKÁ NAD VLTAVOU NA OBZORU

Poslední srpnový víkend ožije vondrovský dvůr již patnáctým ročníkem skokových jezdeckých závodů.

Sportovní událost je díky malebnému prostředí historického areálu a zásluhou travnatého povrchu kolbiště unikátní událostí pro jezdce i diváky.

Vrcholem série deseti soutěží různých typů a stupňů je Velká cena města Hluboká nad Vltavou soutěž č.10. Ta prověří fyzickou kondici a souhru přihlášených dvojic koní a jezdců při překonávání parkurové trasy vytvořené náročnou kombinací překážek s výškou 140cm.

Závody začínají v sobotu 30. a v neděli 31. srpna vždy od 10hod. O čase ukončení rozhodne naplněnost startovních listin. Tradičně poslední závodníci projíždí cílem kolem 16. hodiny odpoledne.

O zpestření klasických přehlídek parkurových jízd v anglickém stylu se postará známý "zaříkavač" koní Miloslav Simandl. Ten v sobotu podvečer a v neděli kolem poledne předvede jedinečnou prezentaci práce  s koňmi ve volnosti "ze země" i ze "hřbetu" bez sedle a uždění.

propozice závodů zde

výsledkové listiny: soutěž č.1 "ZM" mladí koně, "ZM" ostatní, soutěž č.2 "Dvoufázové skákání" 100-110cm, soutěž č.3 "ZL", soutěž č.4 "L", soutěž č.5 "S", soutěž č.6 "Z", soutěž č.7 "ZL", soutěž č.8 "L", soutěž č.9 "S", soutěž č.10 "ST"

 

Video

Koňáckej bál 2017

Dětský den v sedle 2016

Koňáckej bál 2016

Hubertova jízda 2015

Koňáckej bál 2015

Počasí