HURÁ!!! Fungujeme v normálním režimu.

 Dvůr Vondrov již funguje v normálním režimu, všechny služby jsou bez omezení.

 

Opatření v souvislosti s prodloužením NOUZOVÉHO STAVU v ČR – KARANTÉNOU ve dvoře VONDROV od 1. 4. 2020

Jezdecký výcvik na provozních koních se stále nekoná.
Nepovolaným osobám je do areálu vstup zakázán!
 
Majitelům koní je vstup do stáje povolen za podmínky dodržení těchto pravidel:

Zamykání jezdecké sezóny

page1.jpg

ZAMYKÁNÍ JEZDECKÉ SEZÓNY NA DIVOKÝ ZÁPAD

Koňské slavnosti města Hluboká nad Vltavou 2019

plakát2019

Jaké je motto letošních Koňských slavností? „Nejkrásnější pohled na svět je mezi ušima. Ze sedla i ze země.“ Koňské slavnosti se budou konat v sobotu 24.8.2019 ve dvoře Vondrov u Hluboké nad Vltavou od 12 do 18 hodin. Vidět budete moci různé jezdecké či vozatajské disciplíny, vystoupení skupiny Haraldos, přirozenou komunikaci Miloslava Simandla, ježdění v dámském sedle a mnoho dalšího. Pro děti bude připraven koník ke svezení a zábavní koutek.

Vstupné  50 Kč, děti ZDARMA

Vánoční posezení "Doklusná"

DOKLUSNA20182.jpg

Kamarádi a přátelé dvora Vondrov,

zveme Vás na vánoční posezení "Doklusnou", kde poklábosíme a mírně se vyklušeme z předvánočního shonu.

Kdy: pátek 21.12.2018 v 18 hodin

Kde: kuchyňka na nádvoří dvora Vondrov

Hubertova jízda 2018

22.JPG

Symbolem ukončení jezdecké sezony je tradičně Hubertova jízda. Osazenstvo a příznivci vondrovských stájí se v sobotu 3. 11. 2018 ve 13 hod začnou řadit se svými koňmi na nádvoří Vondrova a zahájí tak hubertovskou vyjížďku. Ta bude pojata v poklidném duchu a mástr přizpůsobí vedení houfu nejslabšímu jezdci. Houf projede překrásnou podzimní krajinou hlubocka a po ukončení jízdy se účastníci sejdou u ohně na nádvoří, kde bude připraveno malé občerstvení. Zápisným na akci je korektní úbor a úsměv na tváři.

Koňské slavnosti města Hluboká nad Vltavou 2018

plakát malý.jpg

"Osedlejte si radost", tak zní motto letošních Koňských slavností. Tuto již tradiční přehlídku živé krásy, síly a užitku můžete vidět dne 25.8.2018 ve dvoře Vondrov u Hluboké nad Vltavou od 12 do 18 hodin. K zhlédnutí budou různé jezdecké či vozatajské disciplíny, Norik show, vystoupení fríských koní, exhibice Jízdní policie Praha, voltiž, ježdění v dámském sedle a mnoho dalšího. Dětským návštěvníkům organizátoři nabízejí možnost svezení na koni a hrací koutek plný zábavy.

Hubertova jízda 2017

1.JPG

V sobotu 4. 11. 2017 ve 13 hodin se na nádvoří dvora Vondrov sejdou jezdci, majitelé koní u nás ustájených a všichni kamarádi, připijí na počest svatého Huberta, patrona lovců a ti v sedle pak vyrazí na okruh podzimní krajinou. Jízda oslavující úspěšné zakončení jezdecké sezony bude pojata v poklidném duchu a mástr přizpůsobí vedení houfu nejslabšímu jezdci. Po skončení jízdy se účastníci sejdou u ohně na nádvoří, kde bude připraveno malé občerstvení.

Koňské slavnosti 2017

30.JPG

Koňské slavnosti - přehlídka živé krásy, síly, užitku a radosti. Po roce opět ožije historický Dvůr Vondrov u Hluboké nad Vltavou slavnostmi věnovanými koním. Přijďte se podívat poslední srpnovou sobotu 26.8. 2017 od 11h do 22h. A co bude k vidění? Různé jezdecké či vozatajské disciplíny, Norik show, vystoupení fríských koní, prezentace hřebčince Písek, přehlídka různých koňských plemen, dětská soutěž s poníkem na ruce. K poslechu budou hrát a zpívat Zdenk K. a Andy K.

Den dětí v sedle

_K7A2241.jpg

Zveme všechny děti, ale hlavně ty NAŠE, co k nám chodí jezdit, na oslavu Dne dětí! Nad branou do dvora bude v pátek 2. 6. 2017 vyvěšena cedule s nápisem „Den dětí v sedle“ a to znamená, že opět po roce slavíme. Tradičně začínáme v 16 hodin, aby se ti nejmenší mohli vyspinkat po obědě. Připravena budou různá stanoviště, kde děti po splnění úkolu dostanou malou odměnu.

Video

Koňáckej bál 2017

Dětský den v sedle 2016

Koňáckej bál 2016

Hubertova jízda 2015

Koňáckej bál 2015

Počasí